"Blázni to holt maj v životě těžký..."

Leden 2012

Nej parťáci z "Ráje"

25. ledna 2012 v 18:16 | Reny |  Nej z "Ráje" - ankety
Po dlouhé neaktivitě blogu, za niž se omlouvám, přicházím alespoň si již velice dlouho slibovanou anketou - Nej parťáci z Ráje aneb, kteří kamarádi z Bičovic jsou nejlepé sehraní.
Stejně jako u nej páru máte tři možnosti:

A) Michal a Čusbus

(Fotku "před dvaceti lety" jsem nesehnala no...)
...


B) Eva a Kájina


...


C) Tom a Stanley


...

Já osobně hlasuji - asi jako většina z Vás, pro Michala a Čusbuse, protože to jejich přátelství, bylo asi největší a nejopravdovější :). Vždyť právě jim patří písně "Jsme sehraní" a "Pár přátel". I po dvaceti letech Mical nezapoměl Čusbusíkovi přivézt od moře slíbenou mušli, ani Čusbus nevyhodil starou kytaru a písničky a celých dvacet jedna let je měl u sebe, aby ji jendou mohl svému kamarádovi vrátit. Prostě to byli - ač mi asi vytknete, že tenhle název je Lukášovo a Sagiho, kamarádi do deště.
Ač se Vám to možná zdá nemožné - na druhé místo bych dala Toma a Stanleyho - proč? Jasně, byli to frajírci a to co udělali vůči Evě a Michalovi nebylo vůbec správné. Ale narozdíl od Evy a Kájiny, o kterých se zmíním pak, to jejich "přátelství " alespoň relativně vydrželo. I když dopadli jak dopadli. No, nebo možná právě proto. A jedno, jedno se jim tedy musí nechat - parťáci na balení "poupátek" tedy byli sehraní velice. Téměř každé z Bičovických děvčat jim podlehlo.
A na třetí místo by dala již zmíňěné - Evu a Kájinu. Ačkoli jsou - nebo spíše Eva je, simpatičtější a kladnější postavou než Tom či Stanley, tady jde zejména to přátelství a to jejich - to zkrátka zkoušku v podobě intrik Toma a Stanleyho nevydrželo. Kájina to sice dělala s vědomím že Evě "pomáhá od blbečka k princi", ale to se jaksi spletla. Ale vůbec, to se prostě nedělá, nejlepší kamarádce už vůbec ne. Takže asi takhle.

Ale je to na vás, tohle je jen můj názor - tak hlasujte!
Blog věnovaný muzikálu Sagvana Tofiho a písničkám Michala Davida.