"Blázni to holt maj v životě těžký..."

Zase jednou "V Ráji"

18. dubna 2011 v 16:24 | Reny |  Moje kecíky a jiné blbosti :)
Ahoj,
Tak jsem v Neděli 10.4. mohla opět - už potřetí vyraziti na Děti ráje :).
Od minulé zkušenosti, kdy jsme bloudili Prahou a místo V Ráji jsme pak byli "V Háji" (doslova) jsme vyrazili o mnoho dříve a tak jsme tentokráte přijeli naopak moc brzo - ale lepší než pozdě že?
Tak jsme si alespoň v klidu prošli Matějskou pouť, ale jelikož já jsem ten typ co mu je zle i na "řetízáku" tak jsem radši na ty krkolomné atrakce jen z povzdálí koukala.
Poté co jsme pouť prošli a stále zbývala ještě hodina, jsme se rozhodli usednouti na lavičku u místního plaveckého bazénu, což je sousedící budova naší oblíbené pyramidy. Jaké bylo naše překvapení, když jsme zjistili, že hned na vedlejší lavičce sedí "Mickey" Foret a představitelka "soužky" ředitelky Vostré - Barbora Rajnišová.
Po chvíli jsme se přesunuli přímo k pyramidě, kde nás čekal další zážitek - v podobě "pionýra" na kterém v muzikálu přijíždí Tom na diskotéku, na němž před pyramidu přifrčel tanečník Milan Františák.
Poté co se brány GoJa Music Hall otevřely jsme byli mezi prvními příchozími.
Tenhle den ale nepřestával být nezapomenutelným. Když jsme postávali u baru, najednou táta říká: No podívejte se ke dveřím.
My se podívali. A neuvěříte kdo tam stál! Naši sousedi! Uvítali jsme se slovy "Tak my musíme jet do Prahy aby jsme se potakali." No jo, svět je malý a o náhody tu není nouze :).
Poté jsme se vydali do hlediště. Na chvilku jsme se zděsili, že jsme si objednali špatná místa a místo uprostřed, budeme sedět po stranách. Naštěstí šlo o planý poplach.
A pak to začalo. Na oponě lítá okřídlená discokoule, zní úvodní melodie Děti ráje...
Decibely lásky - ooo - to je muzika, jen tak jak se má, jenom právě tak chtěl bych žít, diskžokej nepřijel, nonstop já chci žít nonstop, když se podaří, jak se dařit má, colu pijeme colu, céčka sbírá céčka... nějak rychle to utíká...
Představení je super, ale jako na potvoru jsem týden předtím stonala a pořád mám kašel. A kdy jsem měla vždycky největší nutkání zakašlat? Samozřejmě, scény - většinou s Evou a Michalem - kdy je ticho a diváci napatě čekají co bude dál. ale naštěstí jsem nutkání potlačila a kašlala jen během písniček a potlesku, kdy to nebylo tak slyšet xD.
Co mě ovšem velmi mě potěšilo, že ten den role Evy a Michala hráli mí oblíbenci - Péťa Doležalová a Tom Löbl - jupíííí :).
První půle je skoro za námi, sálem zní Evino zoufalé "Michale!!!"
O přestávce jsme navštívili Rajský bar, kde nás uvítaly cedule "Banány nemáme" a tak podobně. Po zkonzumování chlebíčků se opět přesouváme do hlediště. Začíná druhá půle, ocitáme se o 20 let dál.
Já nesu vám poselství třetí galaxie, každej další den už půjdu s tím, pár přátel stačí mít, léto... každý mi tě lásko závidí a... najednou vypadly mikrofony! A začal se velmi hlasitě ozývat podivný zvuk, takové troubení či co... Co se děje? Hoří nebo co? Na jeviště přibíhá Martin Zounar a vše nám vysvětlí "Čidla usoudila že tu moc hulíme." Výbuch smíchu. A než se čidla umoudřila, předvedl nám DJ Tom jakýsi taneční krok a následně odbíhal z jeviště se slovy "Tak já už jdu... do *píp*" xD. "
Sálem se ještě ozve hlas Genny Ciatti: Můžem? A jede se dál.
Příběh nám krásně plyne ke konci, Míša Nosková a Bořek Slezáček se konečně dozvídají jak to tehdy před 20-ti lety bylo. A začíná závěrečné, nekonečné medley. Sálem opět zní ty největší hity - NonStop, Céčka, To zas byl den, My máme prima rodiče, Šoumen, Jsme sehraní, Třetí galaxie... a pak naše oblíbená kapela Rájovanka, v čele s bubnem Martin Zounar, za ním Soňa Pínová, průvod uzavírá Braňo Polák. Můj mladší brácha Honzík dostal z legrace paličkou po hlavě =D.
Nakonec ještě ústřední melodie Děti ráje... nám to výjde... a sálem zní nekonečný aplaus.
Zase to bylo super a zase spešl, díky planému poplachu, když čidla usoudila že tam moc hulíme.
Nakonec jsme vyrazili k baru pro podpisy, moji knížku Děti ráje teď zdobí podpisy Toma Löbla, Péťy Doležalové, Míši Foreta, Genny Ciatti a Petera Veslára. A překvapení nakonec - když jsme šli pro podpis k Petře, dozvěděli jsme se že si mého brášku Honzíka pamatuje z Plzeňské autogramiády, protože se hrozně chtěl vyfotit s Braňem :).

Nakonec ještě obsazení:
Eva - Petra Doležalová, Michaela Nosková
Michal - Tomáš Löbl, Bořek Slezáček
Kájina - Hana Kubinová, Soňa Pínová
Tom - Martin Zounar
Stanley - Braňo Polák
Čusbus - Josef Havrda, Peter Veslár
Mickey - Michael Foret
Bára - Genny Ciatti
Ředitelka Vostrá - Barbora Rajnišová
Medley

PS: Omlouvám se že reportáž přidávám až po týdnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který z dýdžejského dua

Tom 11.1% (1)
Stanley 22.2% (2)
Oba 55.6% (5)
ŽÁDNÝ 11.1% (1)

Komentáře

1 Gáábča:) Gáábča:) | 19. dubna 2011 v 19:20 | Reagovat

Jeeej..:) Já už se tááák těším...;) uplně neuvěřitelně..:D ..:))) Vážně jako moc tady hulíte jo?..:)))

2 Reny DítkoRájová Reny DítkoRájová | 19. dubna 2011 v 19:34 | Reagovat

Jo, řekl "Čidla usoudila že tady moc hulíme... My i vy" xD Nebo něco takovýho tu druhou větu nevím úplně přesně ale bylo to v tomhle smyslu =D

3 replica watches for sale replica watches for sale | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 2:00 | Reagovat

Well, the article is actually the freshest on this notable topic. I fit in with your conclusions and will eagerly look forward to your coming updates. Saying thanks will not just be enough, for the exceptional lucidity in your writing. I will immediately grab your rss feed to stay privy of any updates. Pleasant work and much success in your business enterprize!
http://www.palewatches.com

4 cathedral wedding dresses cathedral wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 1:29 | Reagovat

I?m delighted that I have observed this weblog. Finally something not a junk, which we undergo extremely frequently. The web site is lovingly serviced and kept up to date. So it should be, thank you for sharing this with us.
http://www.movedress.com/evening-dress-function-occasion.html

5 inexpensive prom dresses inexpensive prom dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 10:39 | Reagovat

Each once in the although I come across some thing value studying when I'm surfing the world-wide-web. Bravo?- thanks for creating real content here?-
http://www.movedress.com/wedding-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog věnovaný muzikálu Sagvana Tofiho a písničkám Michala Davida.