"Blázni to holt maj v životě těžký..."

Mám dvě uši, kde je nos... nebo chobot?

18. dubna 2011 v 19:07 | Reny |  Moje kecíky a jiné blbosti :)
V sobotu - 16. dubna - náš tým SDH Horní Bělá vyrazil na tradiční hasičské závody v požárním útoku CTIF, do nedalekého města Manětína. Asi si říkáte - co to má proboha společného s Dětmi ráje? No, čtěte a dozvíte se :)
Jelikož hasičské závody se krom samotných disciplín skládají zejména z nekonečného čekání, musíme si ten čekací čas nějak zpříjemnit.
Protože jsme minulý týden byli na zmíněných Dětech ráje, bráška měl ještě v živé paměti ty nejlepší hlášky a tak tam začal předvádět scénku "Mám dvě uši kde je nos?" (kdo viděl v roli DJ Toma Martina Zounara tak ví o co jde, kdo ne, bohužel se to takhle v textu těžko vysvětluje). Tato Dětírájská hláška se pak stala hláškou letošních závodů. Každou chvíli byla slyšel ze všech koutů našeho místečka nad závodní dráhou. Předváděli ji děti i vedoucí. A všichni se řehtali. A největší prča přišla, když se "Uši a nos" rozhodla předvéds i naše "kolegyně" Věrka, vytáhla kapsy u kalhot - jakožto uši a řekla "Mám dvě uši, kde je CHOBOT?"
Neskutečný výbuch smíchu ze všech světových stran.
Náš "asistent trenéra" se jí snažil vysvětlit že je rozdíl mezi nosem a chobotem, ale Věrka mu odpověděla "Já mám chobot!"
Přestože se hláška s "nosem" na závodech ještě několikrát vyskytla, Věrčino provedení je nezapomenutelné.
Martin vs. Věrka, Nos vs. Chobot
Bonusová příhoda:
Už nespočetkrát se mi vyplatilo to, že hodně čtu. V případě knížky Děti ráje tomu není jinak. Už jednou mi její nespočetné čtení pomohlo při testu ze zeměpisu - Spolana Neratovice, teď taktéž, když jsme na závodech ve chvílích nudy luštili křížovky. Jak se jinak řekne ráj? ; No přece Eden! ; Co? ; Eden! ; Jo, aha... jak to víš? ; Děti ráje... (Mickey si - v knížce- prohlíží starou fotku Bičovic, zaujme ho "kulturní zařízení V Ráji" a v duchu si to říká - Ráj, Eden, Paradise...)
Přičemž se mě již výše zmíněná Věrka zeptala, zde jsem byla na Dětech ráje, načež než stihnu sama odpovědět náš tým sborově odpovídá že jo a ne jednou, načež se mě Věrka ptá kolik stojí lístky a tak podobně, načež já odpovídám.
Tak možná budou mít Děti ráje novou fanynku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kabík Kabík | Web | 19. dubna 2011 v 19:37 | Reagovat

Ve fotoshopu:)

2 Reny DítkoRájová Reny DítkoRájová | 19. dubna 2011 v 19:41 | Reagovat

Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog věnovaný muzikálu Sagvana Tofiho a písničkám Michala Davida.